Łódź: ul. Piotrkowska

Posadzki Łódź ul. Piotrkowska

Dla Prywatnego Inwestora w Łodzi na ul. Piotrkowskiej wykonywaliśmy posadzkę epoksydową w systemie samo rozlewnym. Był to obiekt remontowany , a przeznaczony na Kawiarnię. Posadzki istniejące w tym lokalu były w bardzo złym stanie.

Podłoże lokalu w Łodzi

Zdjęcie 1. Istniejące podłoże w Lokalu w Łodzi na ul. Piotrkowskiej

W pierwszej kolejności przystąpiliśmy do miejscowej naprawy podłoża posadzki betonowej poprzez nacinanie i bruzdowanie pęknięć posadzki, a następnie wykonywaliśmy szpachlowania szpachlówkami epoksydowymi. Dotyczyło to pęknięć podłużnych liniowych. Natomiast ubytki posadzki betonowej uzupełnialiśmy jastrychem epoksydowym. Całość posadzki została dokładnie wyszlifowana a następnie odkurzona.

Można było przystąpić do wykonania gruntowania posadzki betonowej żywicą epoksydową.

Gruntowanie posadzki betonowej cementowej

Zdjęcie 2. Gruntowanie posadzki betonowej cementowej

Po wykonaniu gruntowania żywicą epoksydową ponownie uzupełniliśmy naprawiane miejsca posadzki szpachlówkami. Mogliśmy przystąpić do aplikacji posadzki pierwszej warstwy cienko powłokowej żywicą epoksydową o grubości ok. 1mm. Kolejna warstwa również była szlifowana i odkurzana. Po tak nałożonej warstwie pośredniej mogliśmy przystąpić do aplikacji warstwy ostatecznej system samo rozlewny o grubości ok.2mm.

Aplikacja warstwy samorozlewnej

Zdjęcie 3. Aplikacja warstwy samo rozlewnej o grubości ok. 2mm

Posadzka epoksydowa w Łodzi

Zdjęcie 4. Posadzka epoksydowa w Łodzi w systemie samo rozlewnym kolor szary