Wyroby betonowe

Produkty betonowe

Oprócz usług wykonawczych nasza firma zajmuje się produkcją betonowych produktów z betonowymi akcesoriami. Nasze produkty są produktami betonowymi odpornymi na warunki atmosferyczne, takie jak mróz, wilgoć i wszystkie rodzaje chemikaliów stosowanych do odstępujących powierzchni. Wynika to z zastosowania odpowiedniego betonu jakości, z których mieszaninę została specjalnie dobrana dla takich produktów. Wyżej wymienione cechy uzyskuje się dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów: 42.5 drogi i mostek cementy od znanych producentów, umyte piaski, agregaty różnych frakcji. Ponadto używamy odpowiednich chemikaliów rafinacyjnych do betonu, tj. Plastyfikatory. Dodatkową cechą naszych produktów jest antypoślizgowa.

Nasza oferta w tej dziedzinie obejmuje produkcję betonowych produktów:

Lawn Edging.
Kostka brukowa kamienie
Płytki brukowe
Elementy dekoracyjne: betonowe stopy, ogród księżyce i inne
Betonowe zadaszenia ogrodzenia
Betonowe płytki fasady
1. Oferta produktów betonowych:
1.1 Krawędzie Lawn.
Używamy krawędzi trawy, aby ograniczyć nowo utrudnioną powierzchnię od reszty powierzchni. Dodatkowo krawędzie trawników uniemożliwiają utwardzoną powierzchnię przed poślizgnięciem się i upadkiem. Krzywa są zamontowane w poprzednio wykonanym ławce i osadzone, na przykład, na warstwie suchego betonu, chociaż można po prostu osadzić je bezpośrednio do ziemi. Produkujemy krawędzie trawnika o wymiarach 50x21x4.5 cm.
Na życzenie możemy dokonać krawężników z wymiarami 1x 21 × 7.5

Lawn Krawędzie

1.2 płytki chodnikowe
Płytki brukowe są niezbędnym elementem w otoczeniu naszych domów, właściwości, chodników, kwadratów i innych powierzchni. Jest to niezbędny materiał w naszym rozwoju przestrzennym. Betonowe płytki nawierzchniowe umożliwiają układanie chodników, które są niezbędne w codziennym życiu w domu, ponieważ pozwala swobodnie poruszać się. Ale nie tylko. Płytki chodnikowe są również materiałem dekoracyjnym i wykończeniowym. Ponadto płytki chodnikowe są łatwe i łatwe do zainstalowania i pozwalają każdemu zorganizować nawierzchnię, płacę, podjazd samodzielnie bez udziału firmy, która dodatkowo pozwala zaoszczędzić pewne zasoby finansowe.

Produkujemy płytki chodnikowe w różnych projektach i wymiarach:

Płytka brukowa wzoru chmury – 30 x 30 x 3

Płytka brukowa

Płytka chodnikowa czekolady – 25 x 25 x 2.5

Płytka chodnikowa

Płytka chodnikowa Duży słońce 35 x 35 x 5

Płytka chodnikowa Duży słońce wzór

Gładkie płytki chodnikowe 40 x 40 x 5

Gładka płytka brukowa

1.3 betonowe zadaszenia ogrodzenia
Betonowe zadaszenia ogrodzeniowe produkowane przez nas są idealne jako element wykończeniowy do stosowanych fundamentów, ścian ogrodzeniowych, słupków ogrodzeniowych.

Betonowe zadaszenia

1.4 brukowiec
Clower Cobblestones. Wymiary: Długość – 26,7 cm / Szerokość – 21,8 cm / grubość 2,5 cm /

Clover Cobblestones.

Orient budujący kamienie. Wymiary: duża 29,5 × 29,5 cm; Mały: 21x21cm; gr.: 2.5

Orient brukowy kamienie

1.5 Płytki elewacyjne betonowe
Płytki elewacyjne

Płytki elewacyjne

1.6 Akcesoria ogrodowe
Stopy ogrodowe: po lewej i prawej stronie. Wymiary: długość – 50 cm / szerokość – 21 cm / grubość 4 cm / waga: 12 kg / szt.
Stopy ogrodowe będą doskonałym uzupełnieniem otaczającego ogrodu lub nieruchomości. Ponadto jest to produkt dla tych, którzy chcą nawierzchni w ich otoczeniu, ale z wyjątkowym wyglądem. Betonowe stopy doda urok i wyjątkowość oraz unikalny styl do ogrodu i otoczenia w domu. Stopy ogrodowe mogą być luźno ułożone w trawie lub glebie lub w inny sposób zależne od naszej kreatywności.

Betonowe stopy

Koła ogrodowe i ogrodowe księżyce. Wymiary: średnica – 50 cm / grubość 5 cm / waga: 14 kg / szt.

Koła ogrodowe i księżyce

Deska betonowa. Wymiary: Długość – 60 cm. ; szerokość – 15 cm; 5 cm grubości. Waga: 6 kg / szt. Ilość na 1 m2 – 11 sztuk.

Betonowa deska

Koło krawędzi trawnika. Wymiary: złożone 4 szt. wewnętrzna średnica koła 44 cm.

Lawn Edging.

Garnki betonowe. Wymiary: szerokość 50 cm; wysokość 50 cm. ; Wysokość 36 cm. Garnek wykonany z betonowej podłogi. Naturalny kolor szary. Możliwość pomalowania garnka w dowolnym kolorze.

Garnki ogrodowe betonowe

2. Kolory betonowych produktów akcesoriów ogrodowych
Nasze produkty betonowe są wykonane w czterech wersjach kolorowych:

piasek żółty,
brązowy,
ceglasty
grafit
Dzięki temu daje doskonałe możliwości układu do domu, ogrodu i innych przestrzeni. Oczywiście możliwe jest barwienie w innych kolorach, np. Odcienie czerwonego, brązowego, zielonego.

Od pewnego czasu nasza firma nie mieściła betonowych produktów z betonowymi farbami, ponieważ jest to bardzo nieprzebrana metoda farbowania betonowych produktów, chyba że z żywic poliuretanowych, ale tylko na specjalne żądanie.
Barwienie produktów betonowych przeprowadza się jako barwienie masy. Używamy tylko pigmentów od renomowanych producentów. Jednym z takich producentów jest firma ferrokolorowa z Częstochowy. Stosowane barwniki są pigmenty żelaza, tj. Pigmenty tlenku żelaza stosowane w ilościach dedic